Menu rwd

WOJCIECHOWE ŚWIĘTOWANIE 2019

W sobotę 25 maja na serockim rynku odbędzie się najważniejsza impreza  Wojciechowego Świętowania. Kulminacją obchodów będzie festyn, który rozpocznie się korowodem SAN SEROCK z VISTULA RIVER BRASS BAND.

W tym roku  odbędą się koncerty lokalnych zespołów i solistów  tanecznych oraz wokalnych, a wieczorem wszystkich zebranych gości bawić będzie zespól DR ROCK w programie "HITY TYLKO PO POLSKU". Imprezę poprowadzą artysci sceny kabaretowej Małgorzta Czyżycka i Przemek Sasha Żejmo.  Energetyczny rockowy koncert zapewni gwiazda wieczoru zespół PATRYCJA MARKOWSKA Z ZESPOŁEM.  Na zakończenie tradycyjnie odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

 

DOCTOR ROCK

to grupa wykonująca przeboje polskiego rocka oraz kompozycje własne w klimacie POP-ROCK. Oprócz klasycznych tytułów z lat 80-90 Doctor Rock prezentuje na żywo utwory współczesne z aktualnych list przebojów. Ich repertuar to taneczny, ale zarazem rockowy zestaw hitów grup : Varius Manx, Pectus, Łzy, Manaam, Urszula, Ziyo, Feel, Video,Sylwia Grzeszczak,Patrycja Markowska... i wielu innych.
Skład grupy to doświadczeni muzycy, którzy od lat koncertują po klubach, pubach i dużych scenach w całej Polsce. Część z nich na codzień współpracuje z "gwiazdami" polskiej estrady.

Skład grupy:
Paulina Jurczak - wokal, Kuba May - perkusja, Marcin Jurczak - klawisze, Marcin Obremski-gitary, Aleksander Więcław - bass

 

PATRYCJA MARKOWSKA Z ZESPOŁEM

Patrycja Markowska - muzyka towarzyszy jej od urodzenia. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych artystek polskiej sceny muzycznej.

Kocha grać koncerty i uważa, że to najwspanialsza część tego zawodu.

Piosenkarka występuje z zespołem w składzie: Michał Gołąbek (gitara, śpiew), Krzysztof Siewruk (gitara, śpiew), Marcin Koczot (śpiew, instrumenty klawiszowe i perkusyjne), Adrian Szczotka (gitara basowa) oraz Radosław Owczarz (perkusja).

Patrycja wydała dotąd 7 studyjnych albumów, 2 koncertowe oraz 34 single, z których wiele na długi czas podbiło szczyty list przebojów. 

Artystka ma na swoim koncie nagrody i wyróżnienia muzyczne, m.in. Eska Music Awards dla Artystki Roku (2008) i Złoty Dziób Radia Wawa za Przebój Roku „Świat się pomylił” (2007 rok). Podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wygrała Konkurs Premier oraz zdobyła Nagrodę Dziennikarzy. Piosenka „Świat się pomylił”  pochodząca z platynowego albumu o tym samym tytule, stała się wizytówką artystki.

Rok 2010 przyniósł wokalistce kolejny sukces w postaci platyny dla albumu zatytułowanego po prostu „Patrycja Markowska”. Utwory takie jak: „Księżycowy”, „Hallo, hallo” czy „Ostatni” grały wszystkie stacje radiowe.

W 2013 roku, najbardziej rockowa płyta w dorobku artystki zatytułowana „Alter Ego”, uznana przez fanów za najlepszą, pokryła się złotem.

W kwietniu 2015 roku ukazał się album koncertowy „Na Żywo” (CD / DVD) nagrany podczas koncertu w łódzkim klubie Wytwórnia. Wydawnictwo to zawiera największe przeboje artystki w tym: „Jeszcze raz”, „Ocean” czy „Tylko mnie nie strasz”.  

Patrycja jest tytanem pracy, więc w marcu 2017 roku ukazały się w Internecie kolejne
4 premierowe, opatrzone klipami utwory, tym razem nagrane w duetach z czterema wyjątkowymi artystami: Leszkiem Możdżerem, Markiem Dyjakiem, Ray’em Wilson’em oraz Grzegorzem Skawińskim.  

Były zwiastunem najnowszego wydawnictwa Patrycji zatytuowanego „Krótka płyta o miłości” (czerwiec 2017). Z albumu tego pochodzą również single: „Kochaina“, „Za nas dwoje“, „Czy przyjdzie wiosna“ oraz „Lalka“.

DROGA – to nowa płyta Patrycji i Grzegorza Markowskich. Pojawiła się na rynku muzycznym 25 stycznia 2019 roku. Pierwszy singiel „Na szczycie“ uchyla rąbka tajemnicy jak brzmiała będzie cała płyta. Będzie rockowo, bluesowo i trochę niepokornie.

Długo czekałam na moment kiedy będę gotowa nagrać płytę z tatą. Kiedy zaczęliśmy razem muzykować, dźwięki przychodziły same. Nie mieliśmy na nic ciśnienia, nie mieliśmy też żadnych oczekiwań wobec siebie. Zgromadziliśmy zaprzyjaźnionych ludzi do pracy nad płytą wierząc, że z przyjaźni powstają najpiękniejsze rzeczy” tak o płycie mówi Patrycja Markowska.

 

 

Dla lureatów XVIII Przeglądu Amatorskiej Twórczosci Scenicznej przewidziano udział w losowaniu nagród w konkursie "Talent" poniżej regulamin konkursu.

 

wstecz

Powrót do topu strony