Menu rwd

KTO WYPŁYNIE Z NAMI W REJS?

☀️???? „PRACUJESZ NA LĄDZIE, WYPOCZYWAJ NA WODZIE” ⛱

????⚓️ 50 lat temu na wodach Jeziora Zegrzyńskiego kręcono kultową komedię „Rejs”.

Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie oraz Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku zapraszają na wakacyjne wydarzenie z cyklu KINO OTWARTE, zatytułowane „Filmowy rejs” ????????????

28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00 statek Zefir wypłynie z Serocka w ponaddwugodzinny rejs urozmaicony zabawami i animacjami z czasów PRL-u. O godz. 20.00, po zacumowaniu w Serocku, na pokładzie statku rozpocznie się letni seans „Rejsu” w reżyserii Marka Piwowskiego. Po pokazie odbędzie się rozmowa z zaproszonymi gośćmi – odgrywającym w „Rejsie” rolę śpiewaka Józia Januszem Kłosińskim i autorem książek na temat polskich komedii z czasów PRL-u Maciejem Łuczakiem – prowadzona przez dziennikarkę filmową Magdalenę Felis ????????⛵️????????????

Uczestnicy wydarzenia zostaną wybrani spośród osób, które „prawidłowo” rozwiążą quiz opublikowany na naszym profilu FB (PONIŻEJ). O zaokrętowaniu na statek uczestnicy rejsu zostaną powiadomieni drogą mailową. Uwaga: brak miejsc dla pasażerów na gapę!

Wydarzeniu patronują Starosta Legionowski oraz Burmistrz Miasta i Gminy Serock. W organizacji wspierają nas hotel Narvil Conference & Spa w Serocku oraz hotel Windsor w Jachrance. Patronami medialnymi rejsu są: TVP3 Warszawa, radio Chillizet, „Mazowieckie To i Owo” i „Gazeta Powiatowa”. 

QUIZ na temat filmu „Rejs” ????

wstecz

Powrót do topu strony