Menu rwd

Zajęcia baletowe dla dzieci 5-7 lat

Instruktor:  Kinga Gintowt

Termin zajęć:

  •  wtorek   godz. 17:40 - 18:25

Miejsce: Sala Widowiskowa Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku

Adres: ul. Pułtuska 35

Koszt zajęć: 

  • Opłata roczna - 297,50 zł
  • Opłata miesięczna - 35 zł  płatna z góry 

UWAGA: Opłata za zajęcia od osoby jest stała i niezależna od liczby zajęć w miesiącu czy obecności uczestników (szczegóły w regulaminie).
Honorujemy Serocka Kartę Dużej Rodziny. Udzielamy rabatu 10% przy płatności z góry za cały rok.

Płatności przyjmujemy do 10 – go dnia każdego miesiąca za bieżący miesiąc.
Opłat można dokonać gotówką lub kartą w sekretariacie CKiCz w Serocku w godz. otwarcia,
 bądź przelewem na konto: BS Legionowo 36 8013 0006 2007 0017 4118 0001

(w tytule przelewu wpisujemy imię i nazwisko uczestnika, nazwa zajęć, miesiąc, ew. zniżkę,  nr katy 3+).

 

O instruktorze:

KINGA GINTOWT

Instruktorka i tancerka, szkolona w The University of the Arts w Filadelfii, USA.

Przygodę z tańcem rozpoczęła w III klasie szkoły podstawowej w Szkole Baletowej Towarzystwa Muzycznego w Krakowie (obecnie Fundacja Edukacji Artystycznej Szkoła Baletowa w Krakowie). Studiowała w renomowanej amerykańskiej uczelni The University of the Arts w Filadelfii na wydziale Tańca oraz Filologię Słowiańską na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Najważniejsze osiągnięcia:
I miejsce na przeglądzie Up to Stage w czerwcu 2014 (grupowe wykonanie etiudy "Rusza się" Karoliny Kroczak).Od kwietnia 2014 tancerka rewii Tancerze.pl. W 2013 r. brała udział w performansach Ruch Gallery oraz Na Styku Krakowskiego Teatru Tańca. Tancerka w spektaklu Carmina Burana w The Merriam Theater w Filadelfii. W kwietniu 2011r. choreograf i tancerka we współpracy z zespołem muzycznym Let Me Introduce You To The End – koncert w krakowskim klubie Alchemia.
W latach 2010 i 2011 wraz z zespołem Fuego zdobyła II miejsce na ogólnopolskim przeglądzie hip hopowym. W roku 2008 zdobyła II miejsce na I Ogólnopolskich Konfrontacjach Tańca Współczesnego“Kontrasty” w Mielcu z Zespołem Tańca Współczesnego Tipuri.

Swoją przygodę z tańcem profesjonalnym zaczęła w roku 2005 w grupie tańca współczesnego Tipuri w Krakowie, następnie poszerzając swoją wiedzę  o improwizację, hip hop, a później także o techniki modern i jazz. Od kilku lat intensywnie ćwiczy też jogę i pilates.

Kinga prowadzi warsztaty i regularne zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Jednocześnie pracuje z dorosłymi, ucząc tańca i prowadząc zajęcia: zdrowy kręgosłup, joga, pilates, płaski brzuch, TBC i in.