Gminny Konkurs Plastyczny "Wesoła Wielkanoc" rozstrzygnięty
W dniu 01.04.2021 r. rozstrzygnięto Gminny Konkurs Plastyczny „Wesoła Wielkanoc”
Do konkursu nadesłano 61 prac z terenu Miasta i Gminy Serock.
Jury w składzie:
- Aleksandra Łukaszewska – artysta plastyk,
- Kinga Wilusz – artysta plastyk, Kierownik Klubu CSŁiI w Zegrzu
- Beata Roszkowska – Kierownik Referatu Komunikacji Społecznej Urząd Miasta i Gminy w Serocku
oceniało: samodzielność wykonania, pomysłowość, estetyka i wkład twórczy.
Po dokładnym obejrzeniu prac i uwzględnieniu regulaminu konkursu postanowiło przyznać nagrody następującym wykonawcom prac w kategoriach:
Kategoria – przedszkole
I miejsce - MAKSYMILIAN KWIATKOWSKI, 5 lat, Samorządowe Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Serocku
II miejsce - JAKUB MAŃKOWSKI, 4 lata, Samorządowe Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Serocku
III miejsce - MIESZKO KSIĄŻYK, 3 lata, Samorządowe Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Serocku
Kategoria - uczniowie SP klas 0-III
I miejsce - JULIA ŚLAZIŃSKA, 8 lat, kl. II, Szkoła Podstawowa im. Witolda Zglenickiego w Woli Kiełpińskiej
II miejsce - JULIA TARNOWSKA, 9 lat, kl. II, Szkoła Podstawowa im. Witolda Zglenickiego w Woli Kiełpińskiej
III miejsce - HUBERT KACZMARCZYK, 8 lat, kl. II C, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Serocku
wyróżnienia
KAROL MAŃKOWSKI, 7 lat, kl. I, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Serocku
DOMINIKA KOPCZYŃSKA, 10 lat, kl. III, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Serocku
KUBA MAJEWSKI,10 lat, kl. III, Szkoła Podstawowa im. Jerzego Szaniawskiego w Jadwisinie
Kategoria - uczniowie SP klas IV-VI
I miejsce - AMELIA JADACKA,11 lat, kl. VI, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Serocku
II miejsce - PATRYK KOBYŁECKI,12 lat, kl. VI, Szkoła Podstawowa im. Witolda Zglenickiego w Woli Kiełpińskiej
III miejsce - MARCEL STOLARSKI,10 lat, kl. IV, Szkoła Podstawowa im. Witolda Zglenickiego w Woli Kiełpińskiej
wyróżnienia
AMELIA WIĘCH,12 lat, kl. VI, Szkoła Podstawowa im. Witolda Zglenickiego w Woli Kiełpińskiej
MARCEL CIRUK, 10 lat, kl. IV, Szkoła Podstawowa im. Jerzego Szaniawskiego w Jadwisinie
Kategoria - uczniowie SP klas VII – VIII, szkoły ponadpodstawowe
I miejsce - ANNA KRAJEWSKA,14 lat, kl. VIII, Szkoła Podstawowa im. Jerzego Szaniawskiego w Jadwisinie
II miejsce - DOMINIK PALACZ, 13 lat, kl. VII, Szkoła Podstawowa im. Jerzego Szaniawskiego w Jadwisinie
III miejsce - FILIP LESZKO, 14 lat, kl. VII, Szkoła Podstawowa im. Jerzego Szaniawskiego w Jadwisinie
wyróżnienie - FRANCISZEK MIODUSZEWSKI, 13 lat, kl. VII, Szkoła Podstawowa im. Jerzego Szaniawskiego w Jadwisinie
Kategoria - rodzinna (dzieci wraz z opiekunami)
I miejsce - SANDRA,DANUTA NYGA,10 lat, 43 lata - Karolino
II miejsce - ERYK, PATRYK, AGNIESZKA KOBYŁECCY, 9 lat,12 lat, 40 lat, Ludwinowo Zegrzyńskie
III miejsce - MIESZKO,TYMOTEUSZ, KATARZYNA KSIĄŻYK, 3 lata, 9 lat, 37 lat, Serock
wyróżnienie - ALICJA, IWONA, ARKADIUSZ ZIÓŁKOWSCY, 13 lat ,41 lat,40 lat, Karolino
Dyplomy i nagrody można odbierać pon. - pt. w godz. 8- 16:00
Wystawę prac można podziwiać w oknach Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku :)