Aktualności

Stronicowanie

 • „Pod twoim wzrokiem, Matko (…) wyrasta moja miłość … .”

  „Pod twoim wzrokiem, Matko (…) wyrasta moja miłość … .”

  2018.05.22

  Pod twoim wzrokiem, Matko (…) wyrasta moja miłość … .”

        W maju – miesiącu symbolizującym miłość, z Dniem poświęconym Matce, spotkało się grono miłośników poezji. Piątkowy wieczór 18 maja 2018 roku upłynął zebranym w siedzibie Klubu Aktywności Społecznej w Serocku na czytaniu i słuchaniu lirycznych utworów, zarówno klasyków gatunku jak i własnych prób poetyckich.

 • Majowy Wieczór w Teatrze

  Majowy Wieczór w Teatrze

  2018.05.21

  Majowy Wieczór w Teatrze w CKiCZ w Serocku należał do amatorskich grup teatralnych -  laureatów XVII PATS Miasta i Gminy Serock. 

 • Bieg z książką

  Bieg z książką.

  2018.05.15

  W niedzielę 13.05.18r. na serockim rynku odbył się VI Bieg Wojciechowy, organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Impreza odbyła się w ramach obchodów Święta Patrona Serocka – Świętego Wojciecha. Imprezą towarzyszącą obok  biegów: dla dzieci, młodzieży, rodzinnego oraz głównego był III Bieg z Książką na dystansie 330 metrów organizowany przez Bibliotekę CKiCz w Serocku.

 • Bajka uczy wartości. Edukacyjne zajęcia z Poduszakami.

  Bajka uczy wartości. Edukacyjne zajęcia z Poduszakami.

  2018.05.15

  W dniach 9 – 10 maja 2018 roku gośćmi serockiej książnicy byli uczniowie pierwszych klas szkoły podstawowej. Warsztaty edukacyjno – wychowawcze w ramach Tygodnia Bibliotek prowadziła Monika Skorykow, trenerka umiejętności społecznych i autorka bajek dla dzieci.

 • Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek.

  Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek.

  2018.05.11


  We wtorek 8 maja 2018 r. przypadł 34. Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Od 2004 roku rozpoczyna on także Tydzień Bibliotek. Tradycyjnie książnice polskie organizują w tym czasie warsztaty i spotkania dla czytelników. W Bibliotece Serockiej na inaugurację Dni Bibliotek mali czytelnicy i ich rodzice spotkali się z reporterką i arabistką Zuzanną Pol. 

 • Amatorskie zmagania estradowe

  Amatorskie zmagania estradowe

  2018.04.28

  W ramach estradowej części XVII Przeglądu Amatorskiej Twórczości Miasta i Gminy Serock, która odbyła się w dn. 28.04.2018r. w Sali Widowiskowej Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku swój dorobek artystyczny zaprezentowali wokaliści, instrumentaliści, zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne, wokalno-taneczne, taneczne oraz chóry i zespoły muzyczne z terenu Miasta i Gminy Serock.

   

 • Przegląd Form Teatralnych za nami

  Przegląd Form Teatralnych za nami

  2018.04.23

  Zapraszamy do galerii zdjęć z sobotniej teatralnej części Przeglądu Amatorskiej Twórczości Scenicznej.

 • Obchody dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

  Obchody dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

  2018.04.16

  W piątek na rynku serockim władze samorządowe, zaproszone delegacje, żołnierze i pracownicy wojska, młodzież szkolna oraz mieszkańcy gminy Serock  zebrali się by wziąć udział w uroczystościach na Rynku.

 • Prelekcja dla młodzieży o Katyńskich Mogiłach.

  Prelekcja dla młodzieży o Katyńskich Mogiłach.

  2018.04.13

  W czwartek 12 kwietnia 2018 roku w Sali Widowiskowej w Serocku zgromadziła się bardzo licznie młodzież z całej gminy, by wysłuchać prelekcji historyka wojskowości - Erazma Domańskiego pt. „ Martyrologia Polaków na Wschodzie. Serocczanie w Katyńskich Mogiłach”. 

 • Światowy Dzień Książki dla Dzieci

  Światowy Dzień Książki dla Dzieci

  2018.04.09

  Centrum Kultury i Czytelnictwa w dniu 7 kwietnia zaprosiło do biblioteki najmłodszych na przygodę z książką.

Stronicowanie

drukuj całą stronę

Powrót do topu strony