Główna treść strony 2022

Znajdując się nawzajem - warsztaty i spotkania

Przyszła pora, żebyśmy się lepiej poznali... Nie sądzicie?
 
Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku oraz Powiatowy Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Serocku we współpracy z Mazowieckim Instytutem Kultury oraz Narodowym Centrum Kultury zapraszają Was - Was! - do znalezienia się nawzajem podczas międzykulturowych spotkań polsko-ukraińskich!
 
Dorosłych zapraszamy na nietypowe warsztaty kulinarne, podczas których będziemy gotować tradycyjne potrawy polskie i ukraińskie i odtajnimy sekrety naszych kuchni! Warsztaty odbędą się 16 i 18 sierpnia w godzinach 13:00-17:00 w kuchni PZSP w Serocku. Gorąco zapraszamy do zapisów na oba terminy, bo mamy z kuchni informacje, że podczas każdego z warsztatów będą inne przysmaki!
 
Z kolei młodzież w wieku 13-15 lat zapraszamy do udziału w mini turnieju piłki nożnej. Składy będą mieszane, a na zwycięzców czekać będą medale - które również będą jadalne! Turniej odbędzie się 22 sierpnia w godzinach 13:00-16:00 na stadionie miejskim w Serocku.
 
Zapisy na wydarzenia przyjmujemy w Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku, ul. Pułtuska 35, tel. 22 782 80 70
 
Działanie realizowane jest w ramach projektu „Relacje od nowa” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Kultura – Interwencje. Edycja 2022" oraz ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.