Główna treść strony 2023

Paweł Domagała - Narnia Tour

Paweł Domagała – Narnia Tour
10 luty 2023, godzina 20:00
Hotel Narvil Conference and Spa ****
Czesława Miłosza 14A, 05-140 Serock
Bilety dostępna na stronie Biletyna.pl (https://biletyna.pl/kon.../Pawel-Domagala/Narnia-Tour/Serock) oraz w sekretariacie CKiCz (22 782 80 70)
 
Nowa płyta nawiązuje do ulubionej książki Pawła „Opowieści z Narni” C. S. Lewisa. Premiera płyty odbyła się 18 listopada 2022 roku.
Narnię rozumiem jako krainę, do której każdy z nas musi wejść i stoczyć swoją walkę. Miejsce, gdzie najpierw porządkujesz siebie, by móc zmieniać świat – mówi Paweł – Wszystkie dotychczasowe płyty były osobiste, ale w „Narni” mówię wprost o swoich lękach, słabościach. Są tu też utwory w zupełnie innym klimacie jak „Dzieci u dziadków”, duet z Kasią Sienkiewicz z „Kwiatu jabłoni” czy piosenka-komentarz do rzeczywistości. To na pewno dla mnie płyta najbardziej osobista i najbardziej terapeutyczna. Płyta, która mnie w jakimś sensie uratowała, bo praca nad „Narnią” była równocześnie pracą nad sobą.
Autorem tekstów na płycie jest Paweł Domagała, muzykę skomponował razem Łukaszem Borowieckim, który jest też producentem muzycznym albumu.
Na koncerty przygotowujemy coś specjalnego, by wszyscy mogli poczuć magię krainy Narnia– dodaje Paweł – Oprócz piosenek z najnowszego albumu nie zabraknie oczywiście utworów z
„Opowiem Ci o mnie”, „1984” i Wracaj”.
 
10.02.2023 r. godz. 19:00

wstecz