Menu rwd

Menu podstrona

"A miał być cud"

31 marca w sali widowiskowej odbył się spektakl "A miał być cud" w reż. Jana Szurmieja z Haliną Rowicką i Jackiem Kawalcem.
...Czasami tylko tęsknota nas gna, coś w sercu gra, kiedy chce się uciec i szaleć, kiedy chce się powiedzieć słowami Agnieszki Osieckiej - uciekaj moje serce.
Scenariusz spektaklu "A miał być cud" powstał na kanwie tekstów Osieckiej, która, jak nikt inny, umiała pisać o miłości - nie tylko tej wielkiej, pierwszej, ale i tej "zwyczajnej", znudzonej rutyną dnia codziennego, tęskniącej za porywami wielkich namiętności. 
A miał być cud to właśnie opowieść o dojrzewającym związku Anny i Franciszka, którzy z biegiem czasu odkrywają na nowo miłość do siebie. W sztuce w reżyserii Jana Szurmieja wystąpią Halina Rowicka i Jacek Kawalec, którzy bardzo dobrze i przekonywująco zagrali sew role. Tłem muzycznym wydarzeń na scenie były utwory Agnieszki Osieckiej przy bardzo przyjemnym akompaniamencie Mikołaja Hertela.

 

Dziękujemy liczne przybycie na marcowy Wieczór w Teatrze. Zapraszamy 7 kwietnia na Wieczór z Kulturą i premierowe spektakle CKiCz w wykonaniu grupy teatralnej oraz uczestników Teatru Piosenki Elżbiety Zapendowskiej.

wstecz