Główna treść strony 2021

Fontanna Muzyki

W minioną niedzielę, 27 czerwca, rozpoczęliśmy cykl koncertów pn. „Fontanna Muzyki”. Na serockim rynku wystąpił Zespół Impressja w koncercie La Boheme… Aznaviur u jego świat”.  Podczas występu oprócz najwspanialszych utworów z repertuaru CH.Aznavour’a i E.Piaf dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek i anegdot z życia muzyków. 

Zespół wystąpił w składzie:

Kinga Kutrzuba - wokal

Rafał Kuźma - wokal

Paweł Łukasik - altówka

Artur Łukasik - kontrabas

Joanna Błażej-Łukasik – fortepian

 

DOpełnieniem całego wieczoru okazały się skoki spadochronowe w wykonaniu Aeroklubu warszawskiego. Tym niezwykle ekstremalnym ale przyjemny dla widzów akcentem zakończyliśmy niedzielne wydarzenia.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejną Fontannę Muzyki, która odbędzie się 11 lipca. Usłyszymy koncert
w wykonaniu Kwartetu Smyczkowego - AMJ QUARTET.

 

Zespół IMPRESSJA założony i prowadzony przez znany duet muzyków Joannę Błażej-Łukasik i Pawła Łukasika od 20 lat. Zespół powstał jako grupa reprezentacyjna Agencji Artystycznej IMPRESSJA organizującej i współtworzącej wiele wydarzeń artystycznych w Polsce oraz Europie. Trzonem zespołu jest wspomniany duet zapraszający do współpracy różnych znakomitych muzyków w zależności od wykonywanego programu i realizowanych projektów.

Zespół ma w swoim bogatym dorobku ponad 1000 koncertów oraz wiele cennych projektów artystycznych, w tym m.in. Kobiety-Jej portret, Piazzolla- Magia Tanga, magia Buenos Aires na 100-lecie urodzin Astora Piazzolli, La vie en rose- piosenki Edith Piaf na 100-lecie urodzin E.Piaf, La Boheme- Najpiękniejsze piosenki Ch.Aznavour'a i E.Piaf,  Amerykański Sen- przeboje Nowojorskich Rewii i Hollywoodzkich produkcji. itp., wiele projektów okolicznościowych jak np. Z pamiętnika Powstańca - projekt poetycko- muzyczny na 150 rocznicę Powstania styczniowego, Znasz-li ten kraj - 200-lecie urodzin St.Moniuszki oraz wiele poważniejszych propozycji jak m.in Projekt  Stabat Mater, Turniej Kameralistyki Polskiej i wiele innych.

  • Fontanna Muzyki w dniu 27 czerwca
  • Fontanna Muzyki w dniu 27 czerwca
  • Fontanna Muzyki w dniu 27 czerwca
  • Skoki spadochronowe
  • Skoki spadochronowe
  • Skoki spadochronowe

wstecz