Główna treść strony 2024

Muzyczny Bukiet dla Mamy

Maj to miesiąc bogaty w liczne celebracje, żadna jednak chyba nie jest tak bliska sercu, jak 26 maja - Dzień Matki, który w tym roku uczciliśmy „Muzycznym bukietem dla mamy” – koncertem instrumentalistów, laureatów XX. Przeglądu Amatorskiej Twórczości Scenicznej w kategorii form instrumentalnych! Młodzi instrumentaliści serockiej ziemi zagrali na fortepianie, klarnecie, skrzypcach, a nawet na perkusji! Tak wyjątkowy koncert młodych talentów poprowadzić mogli tylko równie utalentowani laureaci naszego gminnego etapu Warszawskiej Syrenki: Alicja Rasińska i Marcel Piątak!

Czy były wzruszenia? Piękne chwile warte zapamiętania? Poruszające melodie? Pachnące kwiatki? Oczywiście, że wszystko to było! Na zakończenie każde dziecko (niezależnie od wieku!) mogło wziąć ze sobą kolorowe begonie w doniczce, żeby później wręczyć je swojej mamie.

Mamy nadzieję, drogie serockie Mamy, że udało się wam miło spędzić ten czas, w brzmieniach pięknych kompozycji, w otoczeniu swoich mniej lub bardziej niesfornych pociech. Nie ograniczamy się w naszych życzeniach do jednego dnia, dlatego też życzymy wam dużo radości i jak najmniej zmartwień na co dzień!

  • muzyczny bukiet dla mamy
  • muzyczny bukiet dla mamy
  • muzyczny bukiet dla mamy
  • muzyczny bukiet dla mamy
  • muzyczny bukiet dla mamy

wstecz